Landesliga Hamburg 2018/2019, Runde 4:


Diagonale          6½-1½  FC St. Pauli III
  1  Kuberczyk,C.  1 : 0  Wronn,B.       3 
  2  Fries-Nielse  1 : 0  Kluth,C.       4 
  3  Fries-Nielse  1 : 0  Thomaschke,D   5 
  4  Zacharias,C.  ½ : ½  David,T.       6 
  5  Wasmuth,M.    ½ : ½  Hedayat-Nass   7 
  6  Guindy,E.     1 : 0  Martin-Somme   8 
  8  Becker,M.     ½ : ½  Knecht,Dr. G   9 
 10  Döderlein,E.  1 : 0  Marx,J.       13 

SC Diogenes II     1½-6½  Weiße Dame
  1  Kalla,C.      - : +  Mandelbaum,P   2 
  3  Kilic,O.      0 : 1  Popist,F.      3 
  4  Hein,R.       ½ : ½  Lansky,G.      4 
  5  Bartels,H.    ½ : ½  Schiele,L.     6 
  6  Hohlfeld,W.   ½ : ½  Ludwig,J.      7 
 15  Böttcher,S.   0 : 1  Purniel Umpi   8 
 16  Gröppel,P.    - : +  Kuhle,S.       9 
 17  Schwank,J.    0 : 1  Lam,D.        10 

Hamburger SK IV    4½-3½  Barmbek
  1  Weihrauch,J.  0 : 1  Becker,N.      1 
  2  Frackowiak,O  ½ : ½  Kaye,F.        2 
  3  Poeck,O.      1 : 0  Rudolph,J.     3 
  4  Meier,D.      ½ : ½  Hartmann,C.    4 
  5  Juergens,B.   ½ : ½  Bigalke,A.     5 
  6  Kirsch,S.     ½ : ½  Schroeder,R.   6 
 10  Colpe,H.      ½ : ½  Kuckelkorn,T   7 
 11  Weidmann,K.   1 : 0  Krüger,A.     13 

Fischbek           5 - 3  SKJE II
  1  Serrer,C.     1 : 0  Kussin,B.      2 
  2  de Voogt,J.   ½ : ½  Johannsen,D.   3 
  3  Kneip,J.      ½ : ½  Wirthgen,P.    5 
  4  Brandt,C.     ½ : ½  Zobel,A.       7 
  5  Schermer,D.   ½ : ½  Dumjahn,C.     8 
  6  Schneider,A.  1 : 0  Borisova,B.   10 
  7  Peters,T.     0 : 1  Brüning,U.    12 
  8  Reichhardt,P  1 : 0  Markovic,D.   16 

Großhansdorf       5 - 3  Union Eimsbüttel
  1  Gara,A.       1 : 0  Voigt,G.       1 
  2  Heyken,E.     1 : 0  Foerster,A.    2 
  3  Spindel,U.    ½ : ½  Adloff,R.      4 
  4  Kuhn,G.       ½ : ½  Franke,L.      5 
  5  Paul,A.       ½ : ½  Winter,M.      6 
  6  Baldauf,B.    0 : 1  Leonardi,K.    7 
  7  Varain,E.     ½ : ½  Jarnuczak,D.   8 
 13  Willers,N.    1 : 0  Verweyen,A.   15 
Tabelle:
 1. Diagonale            4 23½   8
 2. Hamburger SK IV      4 20½   6
 3. Union Eimsbüttel     4 19    6
 4. Weiße Dame           4 18½   5
 5. St. Pauli III        4 17    5
 6. Fischbek             4 17½   4
 7. SKJE II              4 12½   2
 8. Diogenes II          4 10    2
 8. Großhansdorf         4 10    2
10. Barmbek              4 11½   0
Kreuztabelle